TiiMI

Korjauspartnerit

Korjauspartnerit Oy on uusi, nuorekas ja dynaaminen yritys, jolla on kuitenkin alan kokenein henkilökunta. Osaamme korjausrakentamisen ja taloyhtiömaailman paremmin kuin omat taskumme. Henkilökuntamme toteuttamat sadat onnistuneet projektit takaavat kykymme viedä projekti läpi ongelmitta.

Jussi Eronen

  • Projektijohtaja
  • DI

p. 040 738 6236
jussi.eronen@korjauspartnerit.fi

Keimo Eskelinen

  • Projektipäällikkö
  • Päävalvoja
  • RI

p. 0400 432 777
keimo.eskelinen@korjauspartnerit.fi

Arto Hakkarainen

  • Toimitusjohtaja
  • OTK

p. 044 368 1860
arto.hakkarainen@korjauspartnerit.fi

Anniina Jokinen

 

  • Suunnitteluassistentti

p. 045 889 1191
anniina.jokinen@korjauspartnerit.fi

Pekka Joukanen

  • Julkisivuasiantuntija
  • Valvoja

p. 0400 870 065
pekka.joukanen@korjauspartnerit.fi

Henri Kauppinen

  • Sähkösuunnittelija
  • Valvoja
  • Ins.

p. 0400 186 509
henri.kauppinen@korjauspartnerit.fi

Ari Könnö

  • Projektipäällikkö
  • RI

p. 040 738 0330
ari.konno@korjauspartnerit.fi

Jenniina Lehto

  • LVI-suunnittelija

p. 0400 315 844
jenniina.lehto@korjauspartnerit.fi

Oskari Levänen

  • Projektipäällikkö
  • Rakennustyönvalvoja
  • DI

p. 0400 186 586
oskari.levanen@korjauspartnerit.fi

Mathias Mattinen

  • Sähkösuunnittelija

p. 040 751 4047
mathias.mattinen@korjauspartnerit.fi

Adrian Pesqueira

  • Rakennesuunnittelija

p. 044 975 9577
adrian.pesqueira@korjauspartnerit.fi

Ville Ranta-Korpi

  • LVI-suunnittelija
  • Ins.
  • Projektipäällikkö

p. 045 640 8996
ville.ranta-korpi@korjauspartnerit.fi

Heikki Ritaluoma

  • Suunnitteluassistentti

p. 050 365 0689
heikki.ritaluoma@korjauspartnerit.fi

Jari Ruusunen

  • LVI-valvoja

p. 040 700 0214
jari.ruusunen@korjauspartnerit.fi

Jouko Ruusunen

  • Rakennustekninen valvoja

p. 040 700 0214
jari.ruusunen@korjauspartnerit.fi

Minna Vehmas

  • Projektiassistentti

p. 040 577 6165
minna.vehmas@korjauspartnerit.fi