Jussi Eronen

Jussi Eronen

Markkinointi- ja kehitysjohtaja
DI
040 738 6236
jussi.eronen@korjauspartnerit.fi
Arttu Haapala

Arttu Haapala

Rakennesuunnittelija
Suunnittelupalvelut
0400 456 620
arttu.haapala@korjauspartnerit.fi
Joona Lehdonniitty

Joona Lehdonniitty

Suunnitteluassistentti
Suunnittelupalvelut
Opiskelija
0400 488 847
joona.lehdonniitty@korjauspartnerit.fi
Markus Lehtinen

Markus Lehtinen

Osastopäällikkö
Rakennuttamispalvelut
RI, projektinjohto ja linjasaneerausten valvontatehtävät
040 637 2731
markus.lehtinen@korjauspartnerit.fi
Jani Maunu

Jani Maunu

Projektipäällikkö
Suunnittelupalvelut
LVI-I, linjasaneeraukset
050 540 1683
jani.maunu@korjauspartnerit.fi
Aleksi Mikkonen

Aleksi Mikkonen

Osastopäällikkö
Rakennustekniset asiantuntijapalvelut
RI, rakenteiden kosteudenmittaaja, märkätilatöiden valvoja
040 635 3432
aleksi.mikkonen@korjauspartnerit.fi
Saara Näätsaari

Saara Näätsaari

Rakennustekninen asiantuntija
Rakennustekniset asiantuntijapalvelut
RI, tutkimukset ja selvitykset
0400 488 115
saara.naatsaari@korjauspartnerit.fi
Marko Paukku

Marko Paukku

LVI-suunnittelija
Suunnittelupalvelut
Energiaselvitykset ja linjasaneeraukset
0400 186 058
marko.paukku@korjauspartnerit.fi
Jussi Roine

Jussi Roine

Toimitusjohtaja
Myynti ja hallinto
0400 218 811
jussi.roine@korjauspartnerit.fi
Joonas Salonen

Joonas Salonen

Osastopäällikkö
Suunnittelupalvelut
DI, rakenne- ja korjaussuunnittelu
0400 218 618
joonas.salonen@korjauspartnerit.fi
Henry Valtanen

Henry Valtanen

Valvoja
Rakennuttamispalvelut
RKM, rakennustekniset valvontatehtävät
0400 186566
henry.valtanen@korjauspartnerit.fi
Vieritä ylös