Kassaye Adhana

Kassaye Adhana

LVI-suunnittelija
0400 168 449
kassaye.adhana@korjauspartnerit.fi
Jussi Eronen

Jussi Eronen

Markkinointi- ja kehitysjohtaja
DI
040 738 6236
jussi.eronen@korjauspartnerit.fi
Keimo Eskelinen

Keimo Eskelinen

Osastopäällikkö
Rakennuttamispalvelut
RI
0400 432 777
keimo.eskelinen@korjauspartnerit.fi​
Arto Hakkarainen

Arto Hakkarainen

Toimitusjohtaja
Projektipäällikkö
OTK
044 368 1860
arto.hakkarainen@korjauspartnerit.fi
Anniina Jokinen

Anniina Jokinen

Rakennusarkkitehti
Rakennuspiirtäjä
Arkkitehtiylioppilas
045 889 1191
anniina.jokinen@korjauspartnerit.fi
Pekka Joukanen

Pekka Joukanen

Julkisivuasiantuntija
Valvoja
0400 870 065
pekka.joukanen@korjauspartnerit.fi
Henri Kauppinen​

Henri Kauppinen​

Osastopäällikkö
Sähkötekniset palvelut
Insinööri
0400 186 509
henri.kauppinen@korjauspartnerit.fi
Ari Könnö

Ari Könnö

Osastopäällikkö
Tekniset ylläpitopalvelut
RI
040 738 0330
ari.konno@korjauspartnerit.fi
Oskari Levänen

Oskari Levänen

Osastopäällikkö
Liike- ja toimitilapalvelut
DI
0400 186 586
oskari.levanen@korjauspartnerit.fi
Joni Marttila

Joni Marttila

LVI- ja energia-asiantuntija
045 633 4750
joni.marttila@korjauspartnerit.fi
Mathias Mattinen

Mathias Mattinen

Sähkösuunnittelija ja -valvoja
Insinööri
040 751 4047
mathias.mattinen@korjauspartnerit.fi
Hannu-Pekka Outinen

Hannu-Pekka Outinen

Sähkösuunnittelija
Insinööri
0400 167 597
hannu-pekka.outinen@korjauspartnerit.fi
Ville Palmu

Ville Palmu

Projektipäällikkö
Rakennustekniikan asiantuntja
Rakennusmestari
0400 150 836
ville.palmu@korjauspartnerit.fi
Adrian Pesqueira

Adrian Pesqueira

Rakennesuunnittelija
Insinööri
044 975 9577
adrian.pesqueira@korjauspartnerit.fi
Teemu Rajala

Teemu Rajala

Projektipäällikkö
LVI- ja rakennustekniikan asiantuntija
Rakennusmestari
0400 148 677
teemu.rajala@korjauspartnerit.fi
Ville Ranta-Korpi

Ville Ranta-Korpi

Osastopäällikkö
Suunnittelupalvelut
Insinööri
045 640 8996
ville.ranta-korpi@korjauspartnerit.fi
Petri Rantanen

Petri Rantanen

Projektipäällikkö
Rakennesuunnittelija
Insinööri
040 5282 454
petri.rantanen@korjauspartnerit.fi
Heikki Ritaluoma

Heikki Ritaluoma

Rakennusarkkitehti
0400 186 934
heikki.ritaluoma@korjauspartnerit.fi
Jari Ruusunen

Jari Ruusunen

LVI-valvoja
040 700 0214
jari.ruusunen@korjauspartnerit.fi
Jouko Ruusunen

Jouko Ruusunen

Projektipäällikkö
Rakennustekniikan asiantuntija
0400 219 779
jouko.ruusunen@korjauspartnerit.fi
Juho Sieppi

Juho Sieppi

LVI-suunnittelija
050 5675 046
juho.sieppi@korjauspartnerit.fi
Tuomo Suursalmi

Tuomo Suursalmi

Rakennusarkkitehti
0400 477 058
tuomo.suursalmi@korjauspartnerit.fi
Minna Vehmas

Minna Vehmas

Hallinnon ja markkinoinnin palvelut
Projektiviestintä
040 577 6165
minna.vehmas@korjauspartnerit.fi
Vieritä ylös